Створення сайтів в Україні

Незалежно від того, що Вам потрібно створити – сайт-візитку, блог, інтернет-магазин, складний проект з можливістю розрахунку в електронних системах платежів, досвід наших фахівців дозволить створити для Вас будь-який за складністю інтернет ресурс, який буде відповідати найвищим вимогам. Фахівцями нашої компанії розроблена своя система створення та управління сайтом будь-якої складності. При розробці сайтів ми використовуємо як власні розробки, так і найкращі розробки вітчизняних та зарубіжних фахівців.

Таким чином, розробити сайт в Україні на сьогоднішній день для будь-якого клієнта – це можливість досягнути поставленої мети, незалежно від того, чим Ви займаєтеся і для чого вирішили створити своє інтернет представництво. Ми зі свого боку зробимио все можливе для того, щоб задовольнити будь-яке Ваше побажання. Фахівці нашої компанії постійно вдосконалюють свої навички та вміння, що дозволяє їм активно реагувати на зміни та інновації у сфері розвитку інтернет технологій. Що стосується аших клієнтів, то їх кількість постійно збільшується. Ми працюємо не лише в окремо взятому місті, а по всій Україні, що дозволяє нам вважатися одним із провідних постачальників таких послуг.

Хочете створити сайт в Україні – створіть його у нас!!

Створення сайту

Сайт візитка

Для підприємців-початківців та бізнесменів ми можемо запропонувати створити сайт візитку, який буде вміщувати в себе найголовнішу інформацію про Вас та про ваш бізнес. Ззовні вона буде відображувати Ваш логотип, спектр Ваших послуг та мету підприємства, Ваші контакти та адресу. Також буде така можливість зв’язатися з Вами безпосередньо через сайт за допомогою форми зворотнього зв’язку. Буде вашим представництвом в інтернеті. Цей тип сайтів можно назвати найекономнішим варіантом. Не потребує великих вкладень при розробці та обслуговуванні.

Наявність власного інтернет-представництва у всесвітній мережі стало на сьогоднішній день невідємною частиною будь-якого серйозного бізнесу, що дивиться вперед та хоче стояти на рівень вище своїх конкурентів.
На сьогоднішній день це питання не тільки іміджу, але і можливості швидше розвивати свій бізнес, налагоджувати партнерські взаємовідносини або ж здійснювати продажі через інтернет. Створення сайтів в Україні завдяки нашій компанії стало швидким, приємним та надійним, оскільки саме розробка сайтів – наша професія. Головним завданням для наших фахівців завжди було та буде знайти унікальне рішення при розробці сайтів для наших клієнтів, застосовуючи до кожного свої оригінальні творчі та технічні ідеї.

Під час роботи над кожним проектом ми представляємо замовникам проміжні результати роботи, а після завершення проекту пропонуємо комплексну технісчну та інформаційну пілтримку. Усі наші сайти повністю відповідають вимогам провідних пошукових систем, а також дозволяють почати їх розкручувати в пошуковиках негайно після їх створення.

Створення корпоративного сайту

Для тих, хто вже посів певне місце у своєму ринковому сегменті та бажає вийти на новий рівень, ми пропонуємо створення корпоративного сайту. Корпоративний сайт передбачає створення корпоративного стилю в дизайні, наявність певного набору функціоналу такого як ведення блогу новин компанії, відгуків на сайті від клієнтів та партнерів. За допомогою корпоративного сайту можна запрошувати до співпраці партнерів, здійснювати пошук клієнтів, контролювати їх активність та зацікавленість за допомогою реєстрації та участі в житті сайту.
Подібні сайти мають всі компанії, що розвиваються, в будь-якій галузі.

Створення сайтів в Україні

Новостійні портали та блоги

Для інформаційних агентств, засобів масової інформації та журналів в Україні ми можемо запропонувати створеня сайту інформаційних та новостійних ресурсів. Інтернет аудиторія величезна, а це означає, що є гарна можливість виходу на новий інформаційний рівень, збільшення кількості тих, хто дізнається про Вас, розширити аудиторію тих, хто саме Вам довіряє. Цей сайт за своїм функціоналом може суттєво відрізнятися від описаних вище. Пріоритетним направленням подібних ресурсів є найбільш зручне розміщення статей, фото та відео матеріалів, взаємодія з читачами та відвідувачами шляхом можливості коментування ними прочитаного матеріалу. Надання відвідувачам ваших ресурсів свіжої додаткової інформації про погоду в регіонах, курси валют та іншого матеріалу.

Якщо Ви публічне обличчя, підприємець чи просто активна людина, вас може зацікавити наша пропозиція по створенню особистого блогу, в якому ви зможете висловлювати своє світобачення, думки, писати статті та замітки. Варто зазначити, що блоги на сьогоднішній день є хорошою можливістю додатково заробити на різних видах інтернет реклами. Крім того, за допомогою блогу Ви зможете придбати корисні знайомства як за життєвими інтересами, так і по роботі та діяльності, якою займаєтеся.

Інтернет-магазин

Якщо Ви зайняті у сфері торгівлі якоїсь продукції, ми можемо запропонувати Вам унікальну можливість освоїти нові ринки збуту, придбати нових постійних клієнтів, вийти на новий якісний рівень, замовивши у нас створення інтернет магазину, унікального та прогрессивного інструменту інтернет-торгівлі. Детальніше про це Ви зможете прочитати у розділі про інтернет-магазини.

Landing page

Якщо Ви займаєтеся мережевим бізнесом або ж продаєте продукцію в невеличкому асортименті, але також у постійному пошуці нових клієнтів, партнерів та колег, у нас є можлтвість запропонувати розробку такого унікального інструменту як лендінг. Лендінг – це односторінковий сайт, на якому максимально сжатий, але при цьому єфективно викладений матеріал по конкретній діяльності або продажу окремого товару. Вся інформація розміщується максимально помітно, змушуючт відвідувача одразу ж замовити товар або ж стати Вашим партнером. Для цього на сайті є форма замовлення або ж форма реєстрації. Подібні сайти потребують мінімальних вкладень під час розробки. При цьому по ефективності не поступаються великим онлайн магазинам.