(066) 147-91-51; (096) 004-14-61

Розробка сайтів та інтернет-магазинів в Україні.

Створення сайтів на мільйон. Створення сайтів та інтернет-магазинів в Україні
Для виготовлення Вашого сайту ми використовуємо тільки найкращі інноваційні технології в сфері web-дизайну. Саме таким чином ми створюємо сайт, що гідно представляє Ваш бізнес та створює Вам імідж серйозного ділового партнера. Сьогодні BadTiger – це синонім професіоналізму, високої якості роботи, що дозволяє рекомендувати нас своїм знайомим.
Щоб залучати клієнтів в інтернет-магазин необхідно постійно шукати нові рішення. Головні пріоритети для магазину – дотупність та комфорт для споживача і толерантність до продавця. Найголовіше для нас – це розробка сайту та створення інтернет-магазину, який би оптимально враховував як потреби покупця, так і продавця. Ми розробляємо сайти та інтернет-магазини на базі передових CMS європейського зразку. Індивідуальний підхід до розробки кожного окремо взятого інтернет-магазину – наше головне завдання.
Впізнавання – головна риса будь-якого бізнесу. Сенс Вашої сфери діяльності найчастіше виражається у зовнішній формі. Для створення Вашого фірмового стилю ми аналізуємо ринок, нішу, яку ви займаєте, розроблюючи імідж респектабельної, успішної компанії. Дизайн-студія BadTiger створює логотипи, унікальний фірмовий стиль.
Створити сайт – серйозна, відповідальна справа. Розкрутити сайт – це запустити його з метою досягнення оптимального результату. Але створити сайт найпопулярнішим це ще не все. Успішна розкрутка сайту охоплює максимум цільової аудиторії. Наше завдання – забезпечити не тільки кількість, але і якість відвідувачів.
Успіх популярного сайту в ретельно продуманій систематизованій роботі, що включає оригінальний дизайн, програму, постійну підтримку. Ми беремо до уваги багато важливих нюансів для того, щоб забезпечити повноцінну роботу сайту. Хостинг, технічна підтримка, оновлення, вивидення на перші сторінки найвідоміших пошукових систем. Підтримка BadTiger – це стабільність та професіоналізм, успішна робота Вашого сайту.
Создание сайтов Днепропетровск

Створення сайтів

Якщо Вам потрібно замовити сайт в Україні, то Ви прийшли за адресою. Фахівці нашої компанії справжні професіонали, які об’єднують стандартні та ексклюзивні рішення для досягнення найкращого результату в найкоротші терміни за мінімальною ціною.

При створенні сайту ми ставимо перед собою мету залучити нових клієнтів,а також підняти продажі та престиж Вашого бізнесу.

Швидкі терміни

Ми цінуємо Ваш час, середній термін розробки проекту складає всього два тижні.

Мінімальні ціни

Ми цінуємо ваші кошти, середня вартість створення сайту всього 9000 грн.

Користувачі

Ми цінуємо Ваших клієнтів, надання даних про дії коритувачів сайту.

Управління

Ми цінуємо Ваші нерви, легке управління та редактура контенту ресурсу.

Створення інтернет магазинів

Для створення інтернет-магазину ми робимо все для комфорту покупців та продавців. Це увага до дрібниць, зручна та сучасна система управління, що дозволяє легко керувати характеристиками та властивостями товарів кожному, хто володіє навичками роботи в Microsoft Word.

Ми швидко та надійно забезпечимо саме Ваш бізнес усім необхідним для розквіту.

Створення інтернет-магазинів в Україні

Додавання товарів

Додавання товарів

Легка в управлінні система додавання товарів, що включає в себе імпорт та експорт товарів з Exel.

Все включено

Все включено

У магазин враховані такі модулі як: фільтри товарів за ціною та характеристикам, оплата системами Privat24 та кредитними картами.

Легке просування сайтів

Легке просування

Чиста структура коду, що дозволяє без складнощів індексувати сайт пошуковими системами.

Создание корпоративных сайтов

Розробка корпоративних сайтів

Інтернет давно вже не вважаюсть лише засобом проведення дозвілля та розваг. Сьогодні це дійсно дуже потужний інструмент впливу, заробітку, реклами та успіху. Саме тому стврення корпоративних сайтів в Харкові, Києві або в маленькому провінційному містечку – однаково відповідальне завдання, яке можна довірити тільки справжнім професіоналам.

 • Вартість сайту

  За рахунок вторинного використання раніше розроблених програмних рішень наші ціни завжди актуальні та приємно вас здивують. Вам не потрібно оплачувати за винахід колеса. Вартість створення сайту.

 • Обслуговування та допомога

  При виготовленні проекту ми зупиняємося на одноразовій роботі. Наша мета – вигідна та довготривала співпраця з кліПо закінченні роботи ми бескоштовно здійснюємо підтримку та консультацію.

 • Фірмовий стиль та лого

  Зустрічають по одежині. Головною ознакою успішної компанії є логотип та фірмовий стиль, який створює візуальний образ вашої компанії, що піднімає рейтинго компанії. Розробка фірмового стилю.

 • Гарантія та безпека

  Впевненість у майбутньому – гарантія успіху. Ми працюємо офіційно, і не є фрілансерами. Під час замовлення сайту оформлюється договір, який захищає Ваші інвестиції. Детальніше про те як замовити сайт.

Для когось сайтів або ж блогу – звичайнічінька примха. Скажімо, такий блог буде допомагати самостверджуватися. Це частіш за все блоги на тему якогось хобі. За допомогою свого блогу людина хоче поділитися власними досягненнями та знайти однодумців у своїй улюбленій справі. Ще одна можлива мета створення сайту – заробіток в інтернеті. Зараз такий спосіб заробітку є прийнятним для кожного бажаючого. Але важливо розуміти, що заробіток за допомогою сайту потребує не тільки часу, а й матеріальних виртат. Тобто такий сайт в ідеалі повинен мати унікальний дизайн та бути правильно зробленим з урахуванням всіх вимог.

Звичайно, можна підібрати готовий шаблон для сайту. Але якщо ж мета саме заробіток, то все ж кращим варіантом буде унікальний дизайн. Це можна зробити самому або ж довірити розробку сайту професіоналам.

Як правило, створення сайту у Дніпропетровську займає не так і багато часу. Фіхівці зроблять унікальний дизайн з урахуванням всіх Ваших побажань. При бажанні можете замовити та наповнити сайт необхідним контентом. Тобто Вам не потрібно буде спеціально шукати копірайтерів. А це у свою чергу заощадить час.

Довірте Ваш сайту профессіоналам, і зовсім скоро Ваше дітище не тільки Вас порадує, а і, можливо, допоможе заробити перші гроші в інтернеті.

Наши контакти:

ул. Ширшова 4

Україна, Дніпро

(066) 147-91-51; (096) 004-14-61

info@sait.dp.ua

konradialexandr

Створення сайтів

Розробка сайтів

Створення та розробка сайтів та інтернет магазинів